Squadratriathlon

Squadra, een Nederlands Triathlonbedrijf, gelooft dat iedereen het optimale uit zichzelf kan halen door middel van de juiste coaching. Wij bieden iedere sporter een klimaat en omgeving voor de optimale prestaties met de juiste mentaliteit en kwaliteit. Squadra bestaat uit een Eredivisie team van topatleten, Road2tri, Events en de Community. Check out: http://www.squadraeindhoven.nl/

Squadra Road2tri

Het is bewezen dat samen sporten en samen overwinningen behalen mensen met elkaar verbindt. Met onze kennis en ervaring van het coachen en trainen van triatleten willen wij mensen inspireren. Daarom bieden wij met Squadra Road2tri triathlontrajecten aan in het bedrijfsleven. Wij begeleiden bedrijfsteams of individuele werknemers naar een echte triatlonwedstrijd. Er kan op alle niveaus meegedaan worden aan ons traject. De website: http://squadraroad2tri.nl/

Squadra Events

Squadra Events is een van de onderdelen om de Nederlandse triatlhonsport naar een hoger niveau te tillen. Op onze evenementen laten we de sport letterlijk leven, door het creëren van een toegankelijke en gezellige omgeving, zowel informeel als zakelijk. Het sporthart van de atleten  en de toeschouwers zal bij deze schitterende multisport evenementen ongetwijfeld sneller gaan kloppen! Neem een kijkje op: http://www.squadraevents.nl/

Squadra Community

De Squadra Community is voor triatleten die verantwoord willen trainen, tips en tricks zoeken, behoefte hebben aan trainingsschema’s en eventueel gezamenlijk willen trainen voor een traithlonwedstrijd. Samen met onze coaches kan jij het optimale uit jezelf halen. In deze community krijg jij begeleiding op niveau! De community vind je hier: http://www.squadracommunity.nl/

Leuk dat je een kijkje neemt op mijn website, check gelijk ook even de website van mijn vrienden van over de hele wereld. Tevens natuurlijk in races collega’s, maar vooral mensen met dezelfde passie voor offroad triathlon en de bijbehorende lifestyle..

Dominik Wychera

www.dominikwychera.at

Oostenrijk/Austerian

Elite

Best result: 3e WK U23 Crosstriathlon 2016


Maximilian Sasserath

http://maximilian-sasserath.jimdo.com/

Duitsland/German

Elite

Best Result: 7th Xterra Portugal 2016


Michael Ferreira

http://michaelferreirasport.blogspot.nl/

South Africa

Junior

Best result: ITU Junior World Champ Crosstriathlon 2016


Of neem een kijkje op:

Aidan Nugent             https://aidannugent.wordpress.com/

Ben Allen                   http://benallentriathlete.com/

Courtney Atkinson     http://courtneyatkinson.com.au/

Ruben Ruzafa             http://rubenruzafa.com/

Theo Blignaut             https://theoblignaut.wordpress.com/

Jim Thijs                     http://www.jimthijs.com/

Ian Pyott                     http://www.janpyott.com/

Jens Roth                    http://jensroth.com/

    Dirttri : een online platform voor offroad multisport.
  Nederlands online triathlon en duathlon magazine

 

Off-road multisport racing website van Xterra